Co słychać?

W tej zakładce znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, zarówno na temat moich publikacji jak i zapowiedzi nowości. Będą pojawiać się tu również informacje o wywiadach prasowych,  akcjach, najnowszych przedsięwzięciach i szkoleniach. Ot, taki zestaw w pigułce...

Polskie Radio Radio Chicago..

Gościć na antenie Polskiego Radia w Chicago to prawdziwa przyjemność. Choć do tej pory nie wiem dlaczego zostałem czarnoksiężnikiem, zapraszam na słów kilka w temacie mózgu i nie tylko...   :)  

https://polskieradio.com/dzwieki/2021/06/09/rozmowy-nie-tylko-polityczne-6-10-malgorzata-blaszczuk/ 

Ekranizacja..?

Pani redaktor zapytała mnie czy chcę by Frank stał się bohaterem serialu lub filmu. Odpowiedź jest oczywista... To chyba marzenie każdego autora, by jego książka znalazła się na wielkim ekranie. Czy Frank będzie dobry w roli bohatera filmowego? - oczywiście! Pozostaje tylko chwilę poczekać na producenta i.. do dzieła ;-)

Scenariusz na film..

..."Ta książka to idealny pomysł na bazę do bardzo dobrego filmu trzymającego w napięciu do ostaniej strony! Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto kupi od autora prawa do ekranizacji, bo nakręcenie filmu na podstawie tego thrillera to gwarancja sukcesu."... No i jak po takiej recenzji nie podziękować i nie przyznać racji? Frank Carnegie R-26 trzeba zekranizować! Kto chętny? :-)

Treningi autogenne nie tylko od święta!

Obniżony nastrój? Stany depresyjne? Nadmiar stresu? A może zwykły natłok zajęć lub przedświąteczna gonitwa? Jeśli nie jest Ci nadmiar stresorów - włącz radio Złote Przeboje. Jutro od 11 do 14 Najlepszy Weekend z Odetą Moro a w nim między innymi opowiem Wam słów kilka o treningach autogennych i metodach radzenia sobie z przedświątecznym stresem.

Frank Carnegie czyli nowy Bond? - świąteczny wywiad w Kurierze

Zapraszam do lektury magazynowego wydania KURIERA SZCZECIŃSKIEGO. Znajdziecie w nim wywiad i słów kilka o R-26. Porównanie Franka Carnegie do Bonda? Nigdy  tak o swoim bohaterze nie myślałem ale jeśli w ten sposób może być odbierany przez czytelników - jestem za!

Kultura przy kawie..

Kulturalny poranek - to jest to :-) O świcie można rozpoczynać dzień od wywiadu w programie I Polskiego Radia. Miałem taką okazję kilka dni temu. Jeśli macie ochotę - posłuchajcie ...

Zwiastun TV

Telewizyjny zwiastun książki pojawił się już w scieci. Kliknij i zobacz jak wygląda... :)  

Złote Przeboje 

Radio Złote Przeboje od lat towarzyszy mi w trakcie przygody z pisaniem. Wielokrotnie gościłem w studiu i wraz z redaktorami omawiałem bardziej bądź mniej intrygującą materię psychiki. Tym razem o treningach autogennych pomagających w walce z depresją a także o wchodzącej na rynek książce Frank Carnegie R-26. Już dziś wieczorem... :)

Empik

Chociaż do oficjalnej premiery jeszcze dwa tygodnie, w dobrych księgarniach znajdziesz już dziś nową powieść Frank Carnegie R-26 :-)

TVP Kultura

Pojawijaą się pierwsze zapowiedzi książki :-) Pierwsze info w TVP Kultura... 

Frank Carnegie R-26

Premiera tuż, tuż... Już za moment pojawi się w księgarniach książka z moim ulubionym bohaterem. Czy stanie się również Twoim? Mam nadzieję, że tak! 

Czas na przerwę!

Zbyt długa praca szkodzi. Odpocznij trochę i zrób sobie przerwę :) Idealna płyta do codziennego stosowania. 30 minut prawdziwego relaksu...

Konkurs 

Czytelnicy gazet trafiają czasem i na takie perełki :-) Konkurs, a w nim do wygrania płyty z Mindfulness dla Dwojga.  Szkoda, że jest tak krótki czas na nadsyłanie zgłoszeń... Zwyciężcom życzę wspaniałego relaksu :-)

MINDFULNESS dla DWOJGA

Można osobno ale można i razem. Dlaczego nie doświadczyć zatrzymania w czasie wspólnie z partnerką/partnerem? To doskonała forma nie tylko odprężenia ale także poprawy relacji i nawiązania jeszcze głębszych więzi. Mindfulness dla Dwojga to płyta którą warto mieć w swojej kolekcji.

Czas na Mindfulness

Odkrycie, które dla mnie samego było wyjątkowym doznaniem. Zanurzenie się w odczuwanie. Tu i teraz. Nie liczy się przeszłość ani przyszłość zatrzymujesz się i zanurzasz w trwającej chwili. Najnowsza płyta którą polecam...

Mózg w radiu :-)

Seria wywiadów dotyczących nowej książki z lubianymi i cenionymi prezenterami to prawdziwa przyjemność. Odeta Moro popularyzuje Mózg :-)

MÓZG - rozwiń swój potencjał

Współpraca z wydawnictwem ZWIERCIADŁO zaowocowała powstaniem nowej książki Mózg - Rozwiń swój potencjał. To lektura przeznaczona dla każdego. W pigułce o tym, jak lepiej funkcjonować w zwariowanym świecie który nas otacza. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś - sięgnij. Z pewnością znajdziesz także coś dla siebie.

Relaks w minutę

Ta płyta powstała z myślą o mniej cierpliwych i zapracowanych. Nie każdy może pozwolić sobie na długi relaks. Każdy jednak możne znaleźć minutę lub dwie w ciągu dnia by choć chwilę zresetować mózg i dać mu szansę na lepszą i bardziej wydajną pracę. Jeśli chcesz się przekonać jak działa ten niesamowity system - sprawdź sam. Płyta dostała rekomendację przez Państwową Inspekcję Pracy.

Na okładce

Bardzo miłe uczucie kiedy ktoś bliski pojawia się na okładce gazety... na dodatek ze wspólnie napisaną książką :-)

Szalona Siódemka

To prawdziwy oddech od codziennych zajęć i twórczości naukowo-badawczej. Mówię o pisaniu książek z moją córką Weroniką. Pierwszą napisaliśmy razem, gdy miała dziewięć lat.. To już nasza wspólna książka - czwarta z kolei. Możesz być pewny, że zadowoli najbardziej wybrednego czytelnika. Pełna ciepła i humoru trafi nie tylko do nastolatek ale także rodziców. Jeśli chcesz się uśmiechnąć - sięgaj śmiało...

Uwierz w siebie wersja do pobrania

Płyty CD pomału odchodzą w niepamięć. Dlatego z myślą o ułatwieniu treningów postanowiłem nagrania udostępniać w wersji do pobrania. Są nie tylko wygodniejsze ale także tańsze od tych w wersjach "pudełkowych". Znajdziesz je w dobrych księgarniach internetowych...

Na kłopoty ze snem...

Bezsenność bywa koszmarem. Często jest to oznaka zaburzeń psychosomatycznych z którymi da się wygrywać! Płyta ułatwiająca zasypianie pomaga i to bardzo. Warto uzupełnić swoją biblioteczkę o to nagranie. Może okazać się zdrowsze i skuteczniejsze od tabletki...

Budowanie poczucia wartości

Setki rozmów i dziesiątki uwag od różnych osób, przyczyniły się do powstania tej płyty. Praca nie była łatwa. Jest mi niezmiernie miło powiedzieć: Dzieło Gotowe :-) Jesli brakuje Ci poczucia własnej wartości lub chcesz nad nim pracować, sięgaj bez wahania po ten trening.

Uwierz w siebie

Tak wiele osób nie potrafi radzić sobie z poczuciem własnej wartości... To można by rzec plaga XXI wieku. Dlatego z myślą właśnie o nich powstaje płyta Uwierz w Siebie - Trening budowania poczucia własnej wartości dla kobiet.

Trening autogenny Cardio

Płyta powstała z myślą o tych, którzy mają problemy z układem krążenia. Okazuje się, że można o siebie zadbać w tym obszarze nie tylko dzięki farmakologii. Trzeba jednak sięgnąć po narzędzia, które na to pozwalają. Trening powstał przy życzliwej współpracy dr n. med. Krzysztofa Mokrzyckiego z Kliniki Kardiochirurgii PUM za którą jestem bardzo wdzięczny.

TOP

Dzięki WAM - miło być wśród najlepszych 🙂! W kategorii BESTSELLERY EMPIK-u na liście top 100 I pojawiające się hasła..  bestseller tygodnia, bestseller miesiąca besteller roku ... RELAKS PROGRESYWNY JACOBSONA. Może powtórzymy to  z pozostałymi tytułami...?

Jacobson z Sensem

Kwietniowy numer magazynu SENS już w księgarniach i kioskach. Warto sięgnąć nie tylko ze względu na dobrą lekturę ale także specjalną zawartość w postaci płyty z pełną wersją treningu.

Relaks Progresywny Jacobsona

Genialne narzędzie do zadbania o własną psychikę. Można stosować samodzielnie lub trenując w grupach. Już wkrótce dzięki współpracy z wydawnictwem Zwierciadło pojawi się także jako niezwykły upominek w gazecie...
(c) 2021, MGC wszelkie prawa zastrzeżone